Temat: Ile kcal powinno mieć śniadanie ?

Ile kcal powinno mieć śniadanie :> ?
Może i masz rację... Nie będe się pytała ale byłam ciekawa na czym wogóle polega ta choroba bo teraz wiem tylko z neta ... ;)
Najważniejsze żebyś Carmencia skończyło się u Ciebie tylko na czytaniu o Bulimi a nie na próbowaniu. A tobie ARONYA gratuluje że z niej wyszłaś!!
sandrinia...nie powiedzialam ze wyszlam...to jest smutne...bo to jak alkoholizm... chwila zalamki i dawajjjj.....powtorka z rozrywki...dlatego mi jest tak trudno w normalnej diecie...z normalnymi posilkami...ale z Wami tu jest lepiej, latwiej...oby obecny balast  udalo mi sie zrzucic "czysto" wiem ze tak bedzie...mhh raczej wierze w to.
Kochana uda Ci się, bardzo Ci kibicuje. Wiem że teraz musisz na siebie uważać bo łątwo do tego wrócić..ale jesteś silna i wierze że Ci się uda.. Na mnie możesz zawsze liczyć..:)
Sandraaa wiem i dziekuje...Ty nie wiesz nawet ile to dodaje sily... poza tym zawiesc nie moge...siebie ani  nikogo...zwlaszcza tych ktorzy zycza mi dobrze...a tylko tutaj o tym powiedzialam...ehhh wiec to oczywiste ze WAS zawiesc nie moge.
miło mi że nam sie wyżaliłaś i się tego nie bałaś..tutaj na pewno przezt o że się otworzyłaś żadna przykrość ciebie nie spotka..
Moje śniadanie ma max 20kcal. I to jest mój jedyny posiłek w ciągu dnia. Bo śniadanie to jest najważniejszy posiłek więc trzeba je zjeść :)

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.