Temat: dieta dukana

hi. wypowiedzcie sie prosze  co sadzicie o diecie dukana.. czy ktos juz na niej jest? czy jest skuteczna? mam zamiar od jutra zaczac.. moze ktos ze mna chetny? ( niedlugo wakacje;| )
a co to za dieta>?
ja zaczęłam dzisiaj :P
tzn dieta białkowa.. ja przecytalam dzis do konca ksiazke 'nie potrafie schudnac' i mie zaciekawilo.. czytalam w internecie sporo o tej diecie.. podobno nie do konca zdrowa.. ale dajaca efekty.. a wy cos slyszalyscie? jakies opinie? rezultaty?|
Ja schudłam w miesiąc w sumie 8 kg, niby wszystko było ok ale...
Ale w pewnym momencie pojawiły się objawy, które sama zaczęłam bagatelizować, np. strasznie spuchły mi stopy, ciężko mi było włożyć adidasy, dostawałam potwornego bólu mięśni i postanowiłam przerwać.
Tak na zdrowy rozsądek w sumie widać, że nie może być zdrowa dieta opierająca się na jedzeniu tylko i wyłącznie wybranych produktów to raz, a dwa, że obawiałam się, że po skończeniu diety rzucę się na wszystko, co nie jest kurczakiem, jajkiem lub twarogiem :)
Dlatego od jutra przechodzę na dietę vitalii, mam nadzieję, że mi pomoże.
http://www.dietadukana.net.pl/   wiecej info o diecie na tej stronie.. kto sie skusi? :)
czyli sprawdza sie to co o tej diecie mysle.. jest skuteczna lecz nie do konca zdrowa.. ale ktora dieta jest zdrowa?!
6miesiecy-15kilo mniej
8kg w miesiac? wowww ja te chce :) widze ze zawzielas sie na tej diecie do czasu.. ja boje sie tylko ze znudzi mi sie to jedzenie.. w kolo to samo.. chcoc jest sporo przepisow.. nie mam silnej woli i to mnie bol.. za szybko sie poddaje.. moj facet jest lakomczuchem i to przy nim sie tak roztylam. moja winaa.. mam nadzieje ze dam rade.. jakies rady? startuje od jutra

> 6miesiecy-15kilo mniej

wowww.. coraz bardziej sie przekonujee.. polecasz?? moze jakies rady?

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.