Stworzyłam i prowadzę osesek.pl - propaguję karmienie piersią, domowe żywienie dzieci i mądre wychowanie. Jestem doradcą żywieniowym specjalizuje się w żywieniu małych dzieci i kobiet. Doradzam jak zmienić nawyki żywieniowe, by cieszyć się zdrowiem i nie być ciągle na diecie.

Osesek.pl to moje wychuchane i wypielęgnowane "dziecko". Inspiracją do jego stworzenia były narodziny mojej córki oraz fascynacja rozwojem małego dziecka. Propaguję karmienie piersią, domowe żywienie dzieci i mądre wychowanie. Do współpracy zapraszam ekspertów, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Uwielbiam gotować dla małych i dużych. Jestem doradcą żywieniowym specjalizuje się w żywieniu małych dzieci i kobiet. Doradzam jak zmienić nawyki żywieniowe, by cieszyć się zdrowiem i nie być ciągle na diecie.

Nie ważne czy rodziłaś naturalnie czy przez CC, nie ważne czy karmisz piersią czy butelką, nie ważne czy wozisz w wózku czy nosisz w chuście - Ważne jak kochasz i wychowujesz swoje dziecko. Najważniejszy dla rozwoju szczęśliwego dziecka jest kochający rodzic lub opiekun otaczający dziecko miłością i zrozumieniem, pokazujący i tłumaczący mu zasady i zawiłości świata. Żadna zabawka, żaden smakołyk, żadne zajęcia dodatkowe nie zastąpią małemu dziecku kontaktu z kochającym opiekunem.

Wiem, że początki macierzyństwa bywają trudne, czasem wręcz przytłaczające, bo niemowlęta bywają różne. Mam nadzieję, że w publikowanych na osesku treściach znajdziesz pomoc i wsparcie.

  • na osesek.pl promuję naturalne, mądre i spokojne rodzicielstwo bez przemocy fizycznej i psychicznej. Naturalne, czyli zgodne z rozwojem naszego dziecka. Naturalne, czyli pełne miłości i zrozumienia. Dzieci nosimy na rękach przytulamy, całujemy i traktujemy jak pępek świata nie zapominając o uczeniu zasad, szacunku do innych i do siebie
  • na osesek.pl promuję karmienie piersią, ale nie jestem "laktacyjną terrorystką"
  • na osesek.pl promuję racjonalne odżywianie dzieci i zdrowy styl życia