Piękne perfumy w koszmarnym flakonie !!!!
Długo nic nie pisałam, bo miałam pełne ręce roboty.
Przeprowadzka członka rodziny się udała, jednak tamten tydzień dietowo zmarnowałam w 100 %.
Utyłam przez tydzień 0,8 kg.
Ale cóż się dziwić skoro z braku kuchni i garnków musiałam żywić się zamówionym jedzeniem. A to sushi, a to chińczyk, a to jakaś drożdżówka na śniadanie.

Na całe szczęście dziś wróciłam do "normalnego trybu" i znów dietkuję. Ciekawe czy uda mi się schudnąć do paseczka. Mam takową nadzieję.

W nagrodę, że tak dobrze się sprawiłam (nie, nie, nie piszę o diecie tylko o przeprowadzce) w weekend kupiłam sobie perfumy, a dokładnie wodę perfumowaną.
Latałam po perfumerii i niuchałam co się da. W końcu przydybała mnie "w czym mogę pomóc" i zaczęła podtykać pod nos karteczki.
Dobrze, że mieli kawę do wąchania, bo przewąchałam chyba cały sklep. W końcu drogą eliminacji zostały mi trzy karteczki.... potem dwie.... a potem tylko już jedna.
Śliczne, delikatne perfumy, z nutą owocową, lekko słodkie - normalnie mój typ. Powiedziałam, że biorę te i poszłyśmy po flakon.

Dziewczyny, czegoś tak koszmarnego nie widziałam !!!

Kopara mi opadła i zaczęłam się zastanawiać nad zakupem. Ta butelka nie była brzydka, ona była paskudna. Festyn to mało powiedziane!
Zapach w środku mnie jednak przekonał i kupiłam je... stoją jednak w pudełku, bo jakoś nie mam serca ich trzymać na widoku.


DOT MARC JACOBSBiedronka z korkiem w kształcie plastikowego, festyniarskiego kwiatka, do tego koraliki, perełki... nosz kur**, czego nie ma na tej butelce!
Koszmaronek!!!


Ale wiecie co, wszystkie perfumy tego projektanta są w paskudnych buteleczkach więc czego ja mogłam się spodziewać po nowym zapachu. Pachnie jednak całkiem, całkiem ładniusio.
 • Pyniowa

  Pyniowa

  11 października 2012, 10:42

  hahaha widzę, że nie tylko ja miałam skojarzenia z siecią Biedronka :)))))

 • KiciaEwa

  KiciaEwa

  11 października 2012, 10:36

  Nie umialabym wybrac z takiej ilosci :)))

 • agatep

  agatep

  9 października 2012, 11:44

  nieważny tam flakonik, ważne,że znalazłaś zapach dla siebie ;) są gusta i guściki :) może córcia pomagała w projekcie;p

 • justa181988

  justa181988

  9 października 2012, 10:24

  ważne że zapach się podoba:)))

 • CzarnuszkaHania

  CzarnuszkaHania

  9 października 2012, 09:18

  Wygląda jak maskotka sieci Bierdonka :)

 • dostepnatylkonarecepte

  dostepnatylkonarecepte

  8 października 2012, 23:24

  Haha :) Dobra butelka :P Ważne, że zapach ładny :)

 • szukammotywacji

  szukammotywacji

  8 października 2012, 22:06

  masakryczna ta butelka... faktycznie :DDDDDDDDD ale się uśmiałam, od ratzu kojarzy się ze sklepem Biedronka...

 • blackcandyy

  blackcandyy

  8 października 2012, 20:41

  Biedrona góra ! hehe A teraz psikamy sie pachniemy i wracamy do dietki :D

 • UzaleznionaOdJedzenia

  UzaleznionaOdJedzenia

  8 października 2012, 15:51

  no wiesz, chciałaś se kupic perfumy to trza bylo do mnie napisac :P ja jestem perfumoholiczka :) uwielbiam wachac, uwielbiam perfumy damskie i meskie i moglabym pracowac w perfumerii aczkolwiek nie wiem czy kiedykolwiek zloze tam podanie bo lubue ludziom doradzac od serca a nie ciskac diora czy ysl tego wymaga kierownik

 • Qualcuna

  Qualcuna

  8 października 2012, 14:46

  myslalam ze ten tytul to o mnie, bo tak sie wlasnie czuje. jestem super tylko opakowanie koszmarne. tyle ze butelki nie musisz nikomu pokazywac, wazne ze pachniesz zapachem, a ja moim cielskiem codziennie swiece wszystkim przed oczami. znow mi smaka na sushi robisz... ja przytylam duzo wiecej.

Zasady dodawania komentarzy

1. Komentarz powienien zawierać informacje odnoszące się w bezpośredni sposób do treści komentowanego podmiotu wypowiedzi.

2. W przypadku uzasadnionego zgłoszenia komentarza do moderacji, zostanie on usunięty wraz z przyznanymi w ramach Vita-Aktywności punktami.

3. Po 3 krotnym złamaniu zasad komentowania użytkownik zostaje zablokowany, co uniemożliwia jemu dodawanie jakichkolwiek komentarzy w serwisie.

4. Kopiowanie komentarzy znajdujących się już w serwisie równoważne jest z naruszeniem punktu 4 zasad dodawania komentarzy.