PODSTAWOWA DIETA SPALAJĄCA TŁUSZCZ"SUPER DIETA ODCHUDZAJĄCA
 
PODSTAWOWA DIETA SPALAJĄCA TŁUSZCZ
 
6 dużych, zielonych cebul ze szczypiorkiem,
6-8 średnich pomidorów - mogą być konserwowe lub przecier,
1 duża główka kapusty,
2 papryki czerwone
1 zielony seler naciowy lub korzenny i cały por, brokuły,
1-2 kostki rosołowe,
przyprawy do smaku -Vegeta, Maggi, Knorr lub inne, zielona pietruszka, pieprz i sól.
 
Pokroić jarzyny, zalać wodą i poprzez 10 minut gotować na dużym ogniu. Następnie na małym ogniu do ugotowania jarzyn.
 
Ta zupa nie przysparza organizmowi kalorii - ma tzw. kalorie ujemne, więc można jeść jej dowolne ilości wtedy, kiedy zechcesz.
 
DIETA WŁAŚCIWA
 
dzień 1: wszystkie owoce za wyjątkiem bananów. Melony i arbuzy mają najmniej kalorii. Jedz tylko powyższą zupę i owoce. Pij niesłodzoną herbatę, sok żurawinowy lub przegotowaną wodę.
 
dzień 2: jedz do woli świeże lub lub gotowane jarzyny, najlepiej zielone sałaty i seler naciowy, do woli ww. zupę. Na kolację jeden gotowany w mundurku lub pieczony ziemniak z odrobiną masła.
TEGO DNIA NIE WOLNO JEŚĆ ŻADNYCH OWOCÓW.
 
dzień 3: dzisiaj jesz zupę oraz wszystkie jarzyny i owoce. Bez ziemniaka.
 
JEŚLI ZASTOSOWAŁAŚ SIĘ DO POWYŻSZEJ DIETY I NIE OSZUKIWAŁAŚ POWINNAŚ SCHUDNĄĆ 1,5 - 3,0 kg.
 
dzień 4: banany i odtłuszczone mleko. W tym dniu możesz zjeść 3 banany i wypić dowolną ilość chudego mleka, oczywiście do woli jesz zupę.
 
dzień 5: wołowina i pomidory. Możesz zjeść 30 - 50 dag chudej wołowiny i do 6 świeżych pomidorów. Zupę do woli.
W tym dniu staraj się wypić 6 - 8 szklanek przegotowanej wody, aby wypłukać wszystkie zanieczyszczenia z organizmu.
 
dzień 6: wołowina i jarzyny. W tym dniu możesz jeść dowolną ilość wołowiny (chudej) i jarzyn ile potrzebuje twój organizm aby zaspokoić głód. Nawet trzy steki, staraj się jeść jarzyny zielone i liściaste (bez ziemniaka).
 
dzień 7: gotowany ryż, wszelkim jarzyny i niesłodzone soki.
 
UWAGA: KAŻDEGO DNIA DIETY MUSISZ KONIECZNIE JEŚĆ CO NAJMNIEJ PORCJĘ ZUPY. POMAGA ONA W PROCESIE SPALANIA TŁUSZCZU.
JEŚLI NIE OSZUKIWAŁAŚ I STOSOWAŁAŚ SIĘ DO POWYŻSZEJ DIETY, TO POWINNAŚ STRACIĆ NA WADZE 5,0 - 8,0 kg.
PO ZRZUCENIU 7,0 - 8,0 kg ZREZYGNUJ NA 2 - 3 DNI ZE STOSOWANIA DIETY PO CZYM, JEŚLI CHCESZ DALEJ STRACIĆ WAGĘ, ROZPOCZNIJ TEN SAM CYKL OD DNIA PIERWSZEGO

Dieta ta oczyści twój organizm z wszelkich złogów i zanieczyszczeń, poczujesz się tak dobrze jak nigdy dotychczas, odczujesz przypływ energii, możesz kontynuować ten plan jak długo zechcesz.
Ta dieta pozwala bardzo szybko spalić tłuszcz z twego organizmu, a jej sekret polega na tym, że spalasz więcej kalorii niż ich otrzymujesz. Dieta ta nie dopuszcza picia żadnych napojów alkoholowych. Musisz zrezygnować z diety przynajmniej na 24 godziny przed planowanym piciem alkoholu.
Ponieważ każdy system trawienny jest inny, dieta ta działa inaczej na każdą osobę. Po trzecim dniu stosowania jej będziesz miała więcej energii niż przed jej rozpoczęciem, oczywiście jeśli nie będziesz oszukiwać, po kilku dniach stosowania diety zauważysz wyraźne zmiany w wypróżnieniach.
Możesz pić czarną kawę, jednak po kilku dniach zauważysz, że już nie masz takiego zapotrzebowania na kofeinę, co poprzednio.
Podstawowa zupa spalająca tłuszcz może być jedzona kiedykolwiek poczujesz się głodna. Pamiętaj, im częściej jesz tę zupę, tym więcej spalisz swego tłuszczu.
ABSOLUTNY ZAKAZ PICIA ALKOHOLU, WÓD GAZOWANYCH, JEDZENIA CHLEBA. Musisz trzymać się picia niesłodzonej herbaty, czarnej kawy, niesłodzonych soków owocowych, soku żurawinowego, odtłuszczonego mleka i czystej wody, poza tym musisz unikać smażonych potraw.
Zamiast chudej wołowiny możesz zjeść kurczaka, ale bez skóry, lub rybę.
 
DIETA POWYŻSZA JEST OPARTA NA DIECIE STOSOWANEJ W SZPITALU SACRED HEART MEMORIAL HOSPITAL. Najczęściej stosowana jest u pacjentów otyłych chorych na serce, zazwyczaj przed operacją.
 
JEST TO WOLNY PRZEKŁAD Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO."
 
 • karanu

  karanu

  17 maja 2009, 10:29

  Uważaj dieta kapuścianą to mono dieta!!! dieta sklada jadaca sie tylko z tych samych skąldnikow czyli dostarczają tylko te same witaminy i sole mnieralne przez caly okres diety!!! Mimo że sa tam same warzywa !! nidy zdrowe!!! to mozesz nabawić sobie np po miesiąsu lekkiej anemi!!! Brakuje w niej diety urozmaiconej !! która ci opozwoli na utrzymanie zdrowia i dostatrczenie wszystkich skladnikow odzywczych!!!

 • motylowa1

  motylowa1

  14 maja 2009, 13:54

  skrócie dieta kapuściana ale nie jest napisane że występuje efekt jojo i trzeba bardzo uważać pozdrowionka

 • Agata612

  Agata612

  14 maja 2009, 13:32

  Widzę, że odkryłaś dietę kapuścianą. Fajna sprawa, smaczna i dobra. U nas w sklepach jest tzw zupa prezydencka mrożona. Jest to właśnie ta zupa (odchudzał się na niej Kwaśniewski), oczywiście inne produkty kupujesz i jesz zmiennie:-))) Powodzenia

 • likoma21

  likoma21

  14 maja 2009, 12:53

  jest co czytać u Ciebie wiec pozaglądam sobie do Ciebie czasem :) pozdrawiam :)

 • swbasia

  swbasia

  14 maja 2009, 12:53

  ja wole jesc to co lubie w limicie kalorycznym 1200-1500kcal :) niewiem czy wytrzymalabym na tej diecie choc jeden dzien :P

Zasady dodawania komentarzy

1. Komentarz powienien zawierać informacje odnoszące się w bezpośredni sposób do treści komentowanego podmiotu wypowiedzi.

2. W przypadku uzasadnionego zgłoszenia komentarza do moderacji, zostanie on usunięty wraz z przyznanymi w ramach Vita-Aktywności punktami.

3. Po 3 krotnym złamaniu zasad komentowania użytkownik zostaje zablokowany, co uniemożliwia jemu dodawanie jakichkolwiek komentarzy w serwisie.

4. Kopiowanie komentarzy znajdujących się już w serwisie równoważne jest z naruszeniem punktu 4 zasad dodawania komentarzy.