Lewatywa-okropność! ;(


przeczytałam, że w czasie głodówki, jeżeli nie zostanie przeprowadzona lewatywa, wszytko co zawarte jest w jelicie grubym zacznie fermentować..
Poczytałam na ten temat dość dużo, poszłam do apteki i kupiłam za 6 zł lewatywę ENEMA (tylko taką mieli). Zastosowałam ją zgodnie z ulotką jak i z instrukcjami na forach itp. Po jej zastosowaniu poszłam się załatwić, tylko lekko się wypróżniłam, ale wciąż czuję, że mam pełno tego płynu w sobie..a nie mogę się wypróżnić,a  do tego boję się czy nie mam hemoroidów...;(((
Może wy macie doświadczenie z  lewatywą ENEMA? ja wiem, że już nigdy więcej..myślałam, że po lewatywie wszytko..frruuuuu spłynie od razu,a  tu takie męki ;/
 • Latakia

  Latakia

  7 listopada 2009, 18:13

  hmm...sama nie wiem...jak już nic nie pomogło poszłam pobiegać (mimo mgły) i jak wróciłam, już nie czułam się jakbym miała za dużo H2O w brzuchu, tylko tak jak przed lewatywą..jakby jej nigdy nie zrobiła, czyli pusto w brzuchu ;P Widocznie to co uważałam za "niepełne wypróżnienie" musiało być tym właściwym ;) Jednak zrobiłam moja pierwszą lewatywę dopiero podczas 3 dnia, a nie wcześniej..może to ma związek ;)

 • minka627

  minka627

  7 listopada 2009, 16:49

  I jak,już dobrze?

 • Latakia

  Latakia

  7 listopada 2009, 14:06

  zrobiła wszytko z tych rzeczy, niestety nie zadziałało, może samo potrzebuje czasu..poczekam. Czuje się tak jakbym za dużo wypiła wody, faktycznie okropne uczucie.Ale dziękuję Wam bardzo za rady :)

 • adador77

  adador77

  7 listopada 2009, 13:48

  nie przejmuj sie, tak z reguly jest podczas pierwszej lewatywy. poskacz troche, pogniec troche brzuch i wszystko wyleci z ciebie. czasami to trwa i pol godziny. Lewatywa nie jest niczym milym, ale na prawde pomaga. Warto sobie zrobic takie oczyszczanie jelit. Pozdrawiam

 • karolinasoleil

  karolinasoleil

  7 listopada 2009, 13:42

  spróbuj pochodzić troszkę i unosić na przemian nogi albo troszkę brzuszków, żeby jelita popracowały. czasmi tak jest ,że ten płyn ugrzęźnie w jelitach i wypróżni sie później....ale myśle,ze nie powinnas sie aż tym bardzo martwić, wiem,ze to nie jest komfortowe....ja miałam kilka lewatyw robionych przed zabiegami i też różnie było z wyproznieniem u mnie.....

Zasady dodawania komentarzy

1. Komentarz powienien zawierać informacje odnoszące się w bezpośredni sposób do treści komentowanego podmiotu wypowiedzi.

2. W przypadku uzasadnionego zgłoszenia komentarza do moderacji, zostanie on usunięty wraz z przyznanymi w ramach Vita-Aktywności punktami.

3. Po 3 krotnym złamaniu zasad komentowania użytkownik zostaje zablokowany, co uniemożliwia jemu dodawanie jakichkolwiek komentarzy w serwisie.

4. Kopiowanie komentarzy znajdujących się już w serwisie równoważne jest z naruszeniem punktu 4 zasad dodawania komentarzy.