Ćwiczenia z Ewą Chodakowską


Pierwszy trening z Ewą właśnie za mną i MASAKRA. Na początku myślałam że nie wyrobię, tak strasznie zmęczona od razu byłam ale po chwili unormowałam oddech i jakoś przetrwałam cały ! :D 
Choć i tak nie przy każdym ćwiczeniu udawało mi się spinać brzuch jak to Ona mówiła żeby ciągle robić..bo ja się skupiałam żeby utrzymać ciało i się nie trząść.

 Ogólnie to myślałam że będzie więcej ćwiczeń na brzuch tak leżąc i w sumie czuję lekki niedosyt, więc póki jestem rozgrzana porobię jeszcze trochę brzuszków. A tak w ogóle to te ćwiczenia przypominały mi jedne, które z youtube kiedyś ćwiczyłam, też bardzo dobrze i każdy filmik jest na osobną partię ciała więc polecam ! na brzuch , na nogi , na ręce , na pośladki. i każdy filmik trwa 8min, a po tych 8min i tak mnie wszystko bolało. jak się regularnie ćwiczy to też dużo dają, polecam ! ;)

 • Belldandy1

  Belldandy1

  19 kwietnia 2012, 09:20

  teraz wszyscy ćwiczą z tą płytką, więc i ja się na nią skusze;) myślisz,że dobrze działa n nogi? zależy mi na ich wyszczupleniu.

 • AudreyH

  AudreyH

  18 kwietnia 2012, 10:09

  Ja myślę, że na brzuch jest ok, bo pamiętaj że napinasz mięśnie całe 40 minut. I brzuch pracuje przez cały ten czas :) Ja tylko cardio muszę do tego dodać i będzie bomba :)

 • Yurikko

  Yurikko

  18 kwietnia 2012, 08:47

  Ja zwykle (jak już ćwiczę) staram się dobrać takie ćwiczenia, które mnie satysfakcjonują.

 • sghmjgosia

  sghmjgosia

  17 kwietnia 2012, 23:44

  kochana to nie tak.... przez ostatni rok to ja go ranilam ciagle z nim zrywalam, strzelalam fochy, itd,itp i on w koncu mial tego dosc. nie bedzie chcial wrocic, jestem pewna. ciagle mi wyrzuca ze traktuje mnie tak jak ja jego traktowalam przez ostatni rok. kaze mnie czy co? msci sie? nie wiem, nie obchodzi mnie to juz. tak naprawde chyba nigdy go nie kochalam .... ; / i dobrze ze tak sie stalo. trafie na kogos lepszego. mam nadzieje :D

 • alexandra91

  alexandra91

  17 kwietnia 2012, 22:18

  Strasznie zazdroszczę Ci tej płytki Ewy, ja niestety nigdzie nie moge dostać Shape, wiec ćwiczę to co pokazuje Ewa na swoim facebooku ;) Powodzenia ;)

 • Hana.

  Hana.

  17 kwietnia 2012, 22:04

  ja polecam pilates, mi nie przypadły do gustu te ćwiczenia o których piszesz :P

 • Hana.

  Hana.

  17 kwietnia 2012, 22:04

  ja polecam pilates, mi nie przypadły do gustu te ćwiczenia o których piszesz :P

Zasady dodawania komentarzy

1. Komentarz powienien zawierać informacje odnoszące się w bezpośredni sposób do treści komentowanego podmiotu wypowiedzi.

2. W przypadku uzasadnionego zgłoszenia komentarza do moderacji, zostanie on usunięty wraz z przyznanymi w ramach Vita-Aktywności punktami.

3. Po 3 krotnym złamaniu zasad komentowania użytkownik zostaje zablokowany, co uniemożliwia jemu dodawanie jakichkolwiek komentarzy w serwisie.

4. Kopiowanie komentarzy znajdujących się już w serwisie równoważne jest z naruszeniem punktu 4 zasad dodawania komentarzy.