co to jest befsztyk??pomocy


zaczynam diete kopenhadzka od jutra , ale nie wiem co to jest befsztyk i jak sie go robi, mozecie mi pomóc??prosze a oto dieta: 1 dzień Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy, 1 kostka cukru. Lunch: 2 jajka na twardo gotowany szpinak (gotowany brokuł), 1 pomidor Obiad: 1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną 2 dzień Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy, 1 kostka cukru Lunch: 1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną, 1 duży owoc Obiad: 1 plaster szynki, 2/3 szklanki jogurtu naturalnego 3 dzień Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy, 1 kostka cukru, 1 kromka (grzanka) Lunch: Gotowany szpinak, 1 pomidor, 1 świeży owoc. Obiad: 2 jajka na twardo, 1 plaster szynki, sałata z olejem i cytryna 4 dzień Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy, 1 kostka cukru Lunch: 1 jajko na twardo, 1 tarta marchew, małe opakowanie twarożku naturalnego Obiad: 1 mała puszka kompotu owocowego niskosłodzonego, 2/3 szklanki jogurtu naturalnego 5 dzień Śniadanie: 1 duża tarta marchew z cytryną Lunch: 1 duża ryba z cytryną (może być odrobina sosu do pieczenia) Obiad: 1 duży befsztyk, sałata i gotowany brokuł 6 dzień Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy, 1 kostka cukru i jedna grzanka Lunch: 1 kurczak (pierś duszona), sałata z olejem i cytryną Obiad: 2 jajka na twardo, 1 duża marchew 7 dzień Śniadanie: Kubek herbaty bez cukru Lunch: 1 kawałek chudego grillowanego mięsa, 1 świeży owoc Obiad: nic 8 dzień Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy, 1 kostka cukru Lunch: 1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną, 1 duży owoc Obiad: 1 plaster szynki, 2/3 szklanki jogurtu naturalnego 9 dzień Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy, 1 kostka cukru, 1 kromka (grzanka) Lunch: Gotowany szpinak, 1 pomidor, 1 świeży owoc. Obiad: 2 jajka na twardo, 1 plaster szynki, sałata z olejem i cytryna 10 dzień Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy, 1 kostka cukru Lunch: 1 jajko na twardo, 1 tarta marchew, małe opakowanie twarożku naturalnego Obiad: 1 mała puszka kompotu owocowego niskosłodzonego, 2/3 szklanki jogurtu naturalnego 11 dzień Śniadanie: 1 duża tarta marchew z cytryną Lunch: 1 duża ryba z cytryną (może być odrobina sosu do pieczenia) Obiad: 1 duży befsztyk, sałata i gotowany brokuł 12 dzień Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy, 1 kostka cukru i jedna grzanka Lunch: 1 kurczak (pierś duszona), sałata z olejem i cytryną Obiad: 2 jajka na twardo, 1 duża marchew 13 dzień Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy, 1 kostka cukru i jedna grzanka Lunch: 1 kurczak (pierś duszona), sałata z olejem i cytryną Obiad: 2 jajka na twardo, 1 duża marchew
 • semi27

  semi27

  27 lutego 2006, 00:33

  besztyk, tak jak juz ktos napisal to kawalek chudego miesa wolowego, niestety robiac besztyk trzeba uwazac zeby nie trzymac go za dlugo na ogniu bo bedzie bardzo twardy i trudny do zgryzienia polecam posypac z dwoch stron Vegeta i suszona papryka do smaku, pozniej polozyc na patelni z rozgrzana lyzka oliwy, po 30 sekundach odwrocic i po nastepnych 30 segundach przystapic do zjedzenia, ja bardzo lubie mieso prawie surowe, wiec trzymam na ogniu mniej niz 20 segund. Aaa i pamietaj zeby bylo to swieze mieso, takie krwiste, mniam mniam ta dieta kopenchadzka to chyba cosik dla mnie!!! zycze powodzonka

 • siemka2

  siemka2

  16 lutego 2006, 22:11

  nie polecam! Stosowałam kiedyś! I tak po diecie dopadniesz się do jedzenia, a strracone kilogramy powrócą! Dzięki za miły wpisik!

 • beacia41

  beacia41

  16 lutego 2006, 20:18

  to po prostu kawałek chudego mięsa wołowego może byc duszony, smażony , jak Ci lepiej smakuje.

Zasady dodawania komentarzy

1. Komentarz powienien zawierać informacje odnoszące się w bezpośredni sposób do treści komentowanego podmiotu wypowiedzi.

2. W przypadku uzasadnionego zgłoszenia komentarza do moderacji, zostanie on usunięty wraz z przyznanymi w ramach Vita-Aktywności punktami.

3. Po 3 krotnym złamaniu zasad komentowania użytkownik zostaje zablokowany, co uniemożliwia jemu dodawanie jakichkolwiek komentarzy w serwisie.

4. Kopiowanie komentarzy znajdujących się już w serwisie równoważne jest z naruszeniem punktu 4 zasad dodawania komentarzy.