Temat: Dieta kapuściana w TABLETKACH

aneta26b

Listów: 1

8 lutego 2008, 12:10 (List #1)

Witam.
Przeczytałam dzisiaj na Allegro o Diecie kapuścianej w TABLETKACH.
Czy ktoś z Was ją wypróbował, a jeśli tak, to proszę o opinię.
Dziękuję i pozdrawiam.
Pasek wagi
Misja Bikini
  • kg
  • kg
  • cm
Misja Bikini
BMI
0.00

memilka1986

Miasto: Gdańsk

Listów: 1146

8 lutego 2008, 12:19 (List #2)
Nie polecam żadnych tabletek. Po odstawieniu czeka Cię efekt jo-jo, nawet jeśli będziesz się pilnować. Jesli zaczniesz stosowac, musisz liczyć się że nie możesz ich szybko odstawić, bo wszystko pójdzie na marne. Albo wogóle nie zaczynać, albo barac prze jakieś 2-3 mniesiące, a po zakończeniu bardzo się pilnowac i iintensywnie ćwiczyć. Tabletki zalegaja w organiźmie, a dieta kapuściana wypłukiję wode z organizmu, więc tabletki mają podobne działanie.
Pasek wagi
Początkowa sylwetka Obecna sylwetka Mój cel

AnowiCe

Miasto: Boliwia

Listów: 5671

8 lutego 2008, 12:20 (List #3)
Właśnie wczoraj znalazłam w mojej apteczce pół opakowania- kiedyś kupiłam na allegro. Po spożyciu tej pierwszej polowy nie zauważylam żadnych zmian, ani na wadze, ani w zmianie apetytu i dlatego przestałam brać, ale niektorzy sobie chwalą...Może to trzeba kilka opakowań łyknąć, a moze to autosugestia :))
Postanowienie wakacyjne: Iwona wreszcie schudnie...
Pasek wagi

AgniesiaN

8 lutego 2008, 12:35 (List #4)
Kiedyś kupiłam. I również nie zjadłam całego opakowania. Oprócz tego, że nie widać było efektów to jeszcze miałam zgagę po każdej połkniętej tabletce i nieprzyjemne odbijanie. Nie czułam się najlepiej.

Abigailwitch

Miasto: Poznań

Listów: 190

8 lutego 2008, 12:47 (List #5)
Ja dostałam toto w prezencie:-))) Wyobrażacie sobie???? Taki gift daje do myślenia na temat znajomości:-)))
Jakiś czas brałam, bez najmniejszych efektów. Teraz myślę, że można je stosować sporadycznie oprócz diety, jako ostatnią deskę ratunku, kiedy dopadnie człowieka gwałtowny głód.

aska1301

8 lutego 2008, 12:52 (List #6)
ja tez mam te tabletki. całe trzy opakowania, no moze kilku sztuk brakuje. ja po prostu nie wiem czy warto je brac. ale był tu na vitalii taki wątek o diecie kapuścianej w tabletkach i jedna dziewczyna sobie bardzo to chwaliła.....

kasiamajin

8 lutego 2008, 13:08 (List #7)
mysle ze to tylko pic na wode, nie wierze w to, mozna sobie popsuc jesynie zdrowie

endo

8 lutego 2008, 13:52 (List #8)
Jadłam i bez efektów, żadnych ani w jedna a ni w druga stronę, nabrałam tylko wstretu do przełykania kapsułek

Brzoskwinkaa

8 lutego 2008, 14:19 (List #9)
Ja nie wierzę. Jakby to działało nie byłoby nadwagi wśrod spoleczenstwa.

Blondyna20

Listów: 1

26 czerwca 2008, 14:13 (List #10)
Powiem tak...ja niewierze w takie tabletki...choć zupa faktycznie działa...jeśli chodzi o tabletki...to ja będę stosować meridię 15,jest ona na receptę,co prawda ma dość duże skutki uboczne to znaczy...podnosi ciśnienie..suchość w ustach,zaparcia,bezsenność,ale to też zależy od organizmu.Poczytajcie sobie o tym...to dla osób już takich bardziej zdesperowanych których BMI wynosi powyżej 30..ja mam BMI 26 ale spróbuje;) zawsze można spróbować nic innego na mnie nie działało a naprawde dużo próbowałam,z powodów zdrowotnych nie wolno mi ćwiczyć:( dlatego nie mam zbyt dużego wyjścia ale jak najbardziej polecam chudnie się nawet do 14 kilo w dwa miesiące;) pozdrawiam;)