Temat: Ćwiczenia na krzywe i chude nogi

Kalama

Listów: 1

27 lutego 2007, 14:50 (List #1)
Moim problemem są bardzo krzywe nogi, co sie uwydatnia przy tym że są one do tego jeszcze bardzo chude. Poprostu brak mi mięśni. Postanowiłam coś z tym zrobic. Czy wogóle jest szansa na to że mi się wyprostują ? I jakie cwiczenia powinnam wykonywac ? narazie robię przysiady i podobne cwiczenia polegajace na uginaniu nóg. Tylko ze przy tym w kolanach mi strasznie strzyka i trochę bolą później. Wiecie moze czy jest na to jakaś rada ? I jaki sprzet mogłabym kupic aby miec proste i grubsze nogi? I czy wogóle cwiczenia pomogą?
Odpowiedz Cytuj Zgłoszony do moderacji -

27 marca 2007, 21:39 (List #2)

ja tez mam taki problem tym bardziej ze w kwietniu ide na wesele i ide w spodnicy

krolic3k

Listów: 1

1 kwietnia 2007, 18:57 (List #3)
Moja instruktorka mówiła ostatnio, że callanetics wymyśliła pani nazwiskiem Kala jakieś xx lat temu bo miała bardzo krzywe nogi i te ćwiczenia miały je prostować. Dodała jednak, że callanetics dzisiaj to zupełnie coś innego. Ale może warto byłoby zainteresować się tematem Pozdrawiam:smile:

10 kwietnia 2007, 11:57 (List #4)
> Moim problemem są bardzo krzywe nogi, co sie
> uwydatnia przy tym że są one do tego jeszcze
> bardzo chude. Poprostu brak mi mięśni.
> Postanowiłam coś z tym zrobic. Czy wogóle jest
> szansa na to że mi się wyprostują ? I jakie
> cwiczenia powinnam wykonywac ? narazie robię
> przysiady i podobne cwiczenia polegajace na
> uginaniu nóg. Tylko ze przy tym w kolanach mi
> strasznie strzyka i trochę bolą później.
> Wiecie moze czy jest na to jakaś rada ? I jaki
> sprzet mogłabym kupic aby miec proste i grubsze
> nogi? I czy wogóle cwiczenia pomogą?

KOLEŻANKA

11 kwietnia 2007, 18:41 (List #5)
hej wszystkim    ja również mam chude nogi ale cóż.....jakoś sobie poradze. czytałam ostatnio duzo,że bardzo dobre są przysiady tak po 20 dziennie. ćwicze je od 2 dni i jestem optymistycznie nastawiona.       Najważniejsze że moje nogi są zdrowe i to sie liczy. Dziewczyny nie załamujcie sie tylko cieszcie ze mozecie chodzic i macie zdrowe nogi. Róbcie przysiady i bedzie oki. POZDRAWIAM WSZYSTKICH...

Psyche

16 kwietnia 2007, 11:27 (List #6)
Ja właśnie ostatnio zauważyłam że moje nogi nie są całkiem proste... jak stoje prosto - stopa dotyka stopy to kolana za nic nie chcą się dotknąć. Nie jest to jeszcze bardzo wielkie skrzywienie, ale kiedys mialam proste nogi... jak odwrocic to co sie z nimi porobiło, albo jak zapobiec pogłębianiu się tej wady??

Piggy88

Miasto: Lublin

Listów: 224

20 kwietnia 2007, 16:10 (List #7)

psyche

to sie nazywa fachowo koślawośc kolan.

jak masz kostki złączone a kolana sie chce sie styknąć
i odwrotnie.

duzoo osob to ma , ja tez
dowiedzial sie po 19 latach zycia na tym swiecie
chociaz jak ogladam zdjecia to zeczywiscie kiedys mialam bardziej proste

pomaga siedzenie po turecku i proste cwieczenia , znalazlam gdzies w necie poszukaj na pewno znajdziesz

Pasek wagi
Początkowa sylwetka Obecna sylwetka Mój cel

słOd Ziutka**

21 kwietnia 2007, 08:38 (List #8)
wszystko będzie ok

22 kwietnia 2007, 15:51 (List #9)
ja mam chude nogi i wystajoca brzuch a mam dopiero 14 lat...jak ja bym chciala miec fajna figure...co mam zrobic zeby nogi byly grubsze ?...przysiady komus z was pomogly?...czekam na odp..pozdrawiam dziewczyny!

huj

25 kwietnia 2007, 20:59 (List #10)
:angry::angry::angry: