Temat: 5-dniowa dieta bezsolna - potencjalnie 5 kg!

ZielonoNiebieska

Miasto: Kraków

Listów: 435

18 lutego 2010, 12:36 (List #1)
Mnie bardzo pomogła przełamać impas  bezsolna dieta 5 dniowa.
Waga stała mi na 54 kg przez kilka miesięcy, i nie chciała drgnąć. :(
Po tej diecie 2 kg w 5 dni poszło (a znajomej, sporo grubszej - 4).

I co ważne - na trwałe, z odrobina przypilnowania się (nie podjadam wieczorem), waga się utrzymuje z lekką tendencją malejącą.

Oficjalnie, bardziej tęgie osoby mogą stracić nawet do 5 kg dzięki tej diecie !

W skrócie.

Przez 5 dni jesz po 1 kg dziennie - następującego pożywienia :

Dzień 1: Ziemniaki gotowane w mundurkach, bez soli, bez tłuszczu! (można dodać koperek, szczypiorek) (do 1kg)
Dzień 2: Marchewka gotowana bez soli (do 1kg)
Dzień 3: Chudy Twarożek - bez soli (można zmiksować z wodą i odrobiną szczypiorku / pomidorem) (do 1kg)
Dzień 4: Chudy kurczak gotowany w wodzie, albo chuda ryba (co kto woli) - bez soli oczywiście wszystko (do 1kg)
Dzień 5: Owoce cytrusowe (pomarańcze, grapefruity, mandarynki, jabłko) nie banany!!! (do 1kg)

Już po 3 dniach, staniecie na wadze i będzie spore zaskoczenie :)
Nie ma osoby na którą to nie zadziała, jeśli spełni warunki.

Jednak pamiętajcie = ważny element - pijemy tylko wodę lub herbatę bez cukru (chętnie jakąś ziołową, wspomagającą odchudzanie), absolutnie żadnej kawy...(jeśli już musicie, to bez cukru i mleka)

Postanowienie wakacyjne: (Faktycznie mam 49 kg, ale z powodu blokady konta musze podawać że 52 :/)
Pasek wagi
Początkowa sylwetka Obecna sylwetka Mój cel
Misja Bikini
  • kg
  • kg
  • cm
Misja Bikini
BMI
0.00

Zazanna

18 lutego 2010, 12:43 (List #2)
A nie wystarczyłoby po prostu do niczego nie dodawać soli? :P Bo tak cały dzień jeść to samo to też masakra :P

miau.

18 lutego 2010, 12:55 (List #3)
oj tak, sól strasznie zatrzymuje wode;/ ja kiedys BARDZO dużo soliłam, dosłownie wszystko. teraz gdy "zmieniłam nawyki żywieniowe" czuje się lżej. wiem, że to nie tylko zasługa nie solenia. można się odzwyczaić :)

ConfusedGirl

Miasto: Cardiff

Listów: 178

18 lutego 2010, 12:56 (List #4)
krotka dieta ale troche rygorystyczna. 2kg to pewnie Ci uciekla woda z organizmu. Sol zatrzymuje wode w organizmie, a pozbywajac sie soli, pozbylas sie i wody.  Pozatym wiekszosci ludziom chyba ciezo byloby wpierdzielac marchewke caly dzien, jesz i jesz i sie najesc nie mozesz. Sory ze krytykuje, ale wyrazam poprostu swoja opinie.

Thabita

Miasto:

Listów: 430

18 lutego 2010, 13:00 (List #5)
może i działa, ale fe codziennie to samo...1 kg ziemniaków?  ;)
Postanowienie noworoczne: -25 kg bez efektu jo-jo! OSTATECZNIE
Pasek wagi

Kilana20

Miasto: Chorzów

Listów: 2923

18 lutego 2010, 13:04 (List #6)
Ja tam bez soli żyć nie umiem, nawet jak jest zakazana to i tak odrobinę dodaję ^ ^ ZielonoNiebieska zapraszam Cię do mojej grupy gdzie z dziewczynami przeprowadzamy podobne diety Porcelain Girls KLIK 
Postanowienie noworoczne: Będę Chuda < 3 ! Taka śliczna...
Pasek wagi

magee

Miasto: Zakopane

Listów: 145

18 lutego 2010, 13:06 (List #7)
no właśnie...nie wyobrażam sobie jeść cały dzien ziemniaków nie solonych...fuj....albo kilo marchwi cały dzien....a w sumie 2 kg to można stracić pijąc między posiłkami czerwoną herbatę...
Postanowienie wakacyjne: wyskoczyć na plaży w rozmiarze 36 :)))
Pasek wagi

JakzPorcelany.

18 lutego 2010, 13:20 (List #8)
nie zmieściłabym w sobie 1kg ziemniorów oO ;d hmm, lepiej odstawić sól i tyle. ja odstawiłam i żyję, nic nie solę ;)

raspberry.pie

18 lutego 2010, 13:29 Edytowane przez raspberry.pie 24 kwietnia 2010, 21:34 (List #9)
a

evelay

18 lutego 2010, 13:43 (List #10)
jakas bezsensu dieta, ze trzeba kilogram tego i tego jesc, lepiej jesc normalnie tylko ograniczac sol