Temat: co to jest? brodawka? wyciąć? zdjęcie

ASMON

13 maja 2009, 16:08 (List #1)
Po lewej stronie, na wysokości między pępkiem a mostkiem mam coś takiego. Mam to od zawsze. Co to może być? Na "znak piękności" mi to nie wygląda, ale nie mam zielonego pojęcia co innego mogłoby to być... Czy może być to groźne, a ja powinnam się martwić? usunąć to? Jest tu jakiś specjalista, który mógłby podpowiedzieć co mam zrobić? Wiem, najlepiej udać się samej do specjalisty... wybieram się tam od dobrego roku -.-

Misja Bikini
  • kg
  • kg
  • cm
Misja Bikini
BMI
0.00

Lawendowa1982

Miasto: monako

Listów: 2251

13 maja 2009, 16:09 (List #2)
No nieładne. Idź do dermatologa. Jeśli będzie taka możliwość, usunie Ci to, laserowo albo chirurgicznie.
Pasek wagi
Początkowa sylwetka Obecna sylwetka Mój cel

freestaa

Miasto: :)

Listów: 93

13 maja 2009, 16:13 (List #3)
wg mnie wyglada to na przerosniety pieprzyk ale takie zmiany najlepiej pokazac specjaliscie lub nawet lekarzowi rodzinnemu.piszesz ze masz to od zawsze,ale to nie oznacza ze to nic nie groznego.na Twoim miejscu w tej chwili pedzilabym do lekarza i nie zwlekala!!!
Postanowienie wakacyjne: Być zgrabną,opalona i pociągającą:>
Pasek wagi

gargamel88

13 maja 2009, 16:13 (List #4)
ja mam tez takie, ale w innym miejscu. i moja mama tez. mozna to usunac u kosmetyczki (bodajze cieklym azotem to "wypalaja") nie boli i nie jest drogie- ja juz jestem umowiona:) to nic groznego ale wiadomo ze nie wyglada za ladnie i mozna o to zachaczyc a jak sie urwie to wtedy moze sie dopiero syf zrobic:) na szczescie za miesiac juz  go nie bede miala hurra:)))

Gugus26

Miasto: Leeds

Listów: 100

13 maja 2009, 16:16 (List #5)

Moj brat mial podobna brodawke na plecach-podobna do malinki.Owszem, musial isc na konsultacje lekarska, potem umowil sie na zabieg wyciecia i czekal na wynik badania histopatologiczego.
Przeszkadzalo mu to bardzo, nawet kolezanka mu to chciala wyrwac bo myslala ze to jakis robak :) No i brzydko odstawalo na plecach przez koszulke latem.

Bez konsultacji lekarskiej sie nie obejdzie.Zabieg robil prywatnie we Wroclawiu, trwalo to ok 15 min w znieczuleniu miejscowym, kosztowalo to 100 zl 4 lata temu.

Gugus26

Miasto: Leeds

Listów: 100

13 maja 2009, 16:16 (List #6)
kosmetyczka w zadnym wypadku!!!!!!!!!!!!!!!!

mrsszaya

13 maja 2009, 16:17 (List #7)
a czy to sie powieksza? bo z reguly jak zmiana rosnie i sie zmienia to moze oznaczac cos powaznego, ale niektorzy wlasnie mają takie "znaki piękności". mój mąż też taki ma, nawet z twojego opisu wnioskuje ze w tym samym miejscu. tez go wyganialam do lekarza ale twierdzi ze póki co nie rośnie wiec niebedzie z tym biegał, a ma sporo takich różnych pieprzyków itp.
tylko u niego to jest różowe a nie ciemne.
daj znac jak wybierzesz sie do lekarza i ustalisz co to . moze wtedy przekonam swojego męża zeby tez poszedł

dzewelajna

Miasto: Skierniewice

Listów: 212

13 maja 2009, 16:17 (List #8)
a ja mam coś podobnego od urodzenia wielkości paznokcia palca wskazującego na szyji z boku w samym środku pod uchem - i mi się to podoba - taki znak szczególny =) - nie usuwam. Czasami zachaczy mi się niechcący i potem cholernie boli albo szczypie ale i tak nie usunę - wiem, dziwna jestem =)
Pasek wagi

Tillileve

13 maja 2009, 16:18 (List #9)
Wyglada jak zwykly wlokniak. Idz do dermatologa, zobaczy i jesli to wlokniak od reki Ci to wypali leserem. 5 minut i po wszystkim. A jesli to jakas inna zmiana to dermatolog i tak powinien to zobaczyc i ewentualnie poradzic co dalej.

ASMON

13 maja 2009, 16:19 (List #10)
nie, nie, o kosmetyczce w ogóle bym nie pomyślała... szybciej dermatolog. Spokojnie, na pewno na pierwszym miejscu będzie lekarz, jeśli już się wybiorę