Temat: 3.dniowa glodowka- prosze o pomoc!

Kalmus

Listów: 15

15 grudnia 2006, 21:36 (List #1)
Mam do Was prosbe Dziewczyny:
czy ktoras z Was stosowala 3-dniowa lub 2-dniowa glodowke?

Ogolnie rzecz biorac, zostala mi ona narzucona przez lekarza, ze zwzgledow zdrowotnych, ale ja sie boje, ze po moim dlugim i wyczerpujacym odchudzaniu bede miala przez to efekt jo-jo.

Jak temu zaradzić? Na ile kcal przejsc po glodowce? Mysle, ze zastosuje 2-dniowa, bo jednak moj organizm nie daje sobie rady bez odrobiny jedzenia ^^.
Pasek wagi
Misja Bikini
  • kg
  • kg
  • cm
Misja Bikini
BMI
0.00

Iwonka084

Listów: 48

16 grudnia 2006, 11:42 (List #2)

Nie boj sie !!!

wyjdzie ci na zdrowie zrob jeden dzien jak nie dasz rady to zrob diety oczyszczajace

a przy takiej glodowce nic zlego ci sie nie stanie duzo sokok pij tych gestych jak kubus i wyjdzie ci na zdrowie i oczysci z toksyn ja stosuje krotkie glodowki np raz na dwa tygodnie jeden dzien i lepiej sie potym czuje zycze ci powowdzenia

Pasek wagi

lusia

16 grudnia 2006, 14:20 (List #3)
hej!
słuchajcie ja też chcę się odchudzić ale bez żadnych preparatów czy  gołodówki naprawdę dają efekty!
pomócie

Machala

16 grudnia 2006, 15:58 (List #4)
wejdź na www.glodowka.pl tam są inforamacje na ten temat. Ja zrobiłam jednodniową, ale na drugi dzień szybko nadrobiłam zaległości. 3 dniowa może juz coś daje, ale do tego trzeba się przygotować!

16 grudnia 2006, 17:58 (List #5)

LailaPinkKiss

Listów: 8

17 grudnia 2006, 11:04 (List #6)
takie głodówki są zdrowe dla organizmu :) a po niejpowinnać jeść normalnie nie opychając się i jo-jo nie będzie :)
Pasek wagi

monia1602

Listów: 201

18 grudnia 2006, 11:54 (List #7)
hej!!!!!!!! NIe boj sie.Bylam na glodowce 7-mio dniowej.Pierwszym posilkiem bylo jablko,potem warzywa, owoce dopiero po tygodniu chleb,mieso,nabial.
Super sprawa taka glodówka,polecam rowniez lewatywy zakupione w aptece

monikar80

Listów: 21

18 grudnia 2006, 12:57 (List #8)
W trakcie takiej trzydniowej głodówki zdrowotnej schudniesz najwyżej 2-3 kilogramy, poza tym szybko  je odrobisz, więc nie odbije ci się to na zdrowiu.
Poza tym najważniejsze jest przygotowanie i wychodzenie z głodówki (wejdź na stronę mojego pamiętnika, dzisiaj jestem już w piątym dniu mojej 7-dniowej głodówki zdrowotnej i podaję tam wiele użytecznych linków stron, z których sama czerpałam wiedzę na temat tej kuracji zdrowotnej).
I na koniec głodówka zdrowotna oznacza powstrzymanie się na jakiś określony czas od jedzenia, czyli jego całkowite wykluczenie (dozwolona jest tylko czysta woda) - nie ma mowy o żadnych soczkach, kubusiach i innych przesłodzonych chemikaliach. W przygotowaniu i wychodzeniu z głodówki też zalecane są soki przygotowane domowym sposobem z owoców lub warzyw. Taki sok szybko traci swoje witaminy, dlatego powinien być spożyty natychmiast.
Pozdrawiam serdecznie i życzę przede wszystkim motywacji - bo głodówkę można przeżyć tylko dzięki silnej woli.

Pasek wagi

18 grudnia 2006, 13:49 (List #9)
ja stosowałam głodówke 2-3 dniowa, powiem, z eczułam sie swietnie troszke schudłam, a pozniej wogóle mi sie jesc nie chciało, całkiem fajnie