Temat: Przemówienie -> Temat na czasie, który zainteresuje młodzież.

ByeByeFatty

3 czerwca 2009, 16:37 (List #1)

Kochane, staram się o 5 z jęz. polskiego na koniec III klasy gimnazjum. Muszę przygotować przemówienie, którym zainteresuję swoich kolegów i koleżanki .

Szukam wiec tematu, który by się nadawał. Myślałam o anoreksji i bulimii ( ale szczerze mówiąc.. osoba z wagą 80 kg dziwnie wyglądałaby mówiąc o takich rzeczach, wywołałoby to raczej głupie uśmiechy na twarzach). Dobrym tematym byłoby też znęcanie się nad zwierzętami . Myślałam też o aborcji i eutanazji - na te znów.. jestem chyba za głupia, nie wiem, co mogłabym powiedzieć. Może macie jakieś pomysły? ;>

Dodam, że moje dwie koleżanki przygotowały przemówienia o samobójstwach i nielegalnych wyścigach - wszyscy byli bardzo zaciekawieni. Nauczycielka powiedziała, że tematy dotyczące uzależnień odpadają. 

Mam nadzieję, że ktoś pomoże. Z góry dziękuję za pomoc 

Misja Bikini
  • kg
  • kg
  • cm
Misja Bikini
BMI
0.00

WwodniczkaA

Miasto: Bhx

Listów: 376

3 czerwca 2009, 16:45 (List #2)
a ja bym jednak zdecydowala sie na bulimie i anoreksje,i  co z tego,ze bedzie to przedstawiac osoba 80kg,jak sie dobrze czujesz w tym temacie to pisz smialo,jak dla mnie byloby to ciekawe,tylko wiesz jak gdzies wsrod twoich kolezanek z klasy znajdzie sie takowa bulimiczka lub anorektyczka to uuu przewalone na calej linii,bo jeszcze sklonne beda pomyslec,ze pijesz do nich,ale jesli wszyscy w klasie normalni pod tym wzgledem to pisz smialo,temat ciekawy...pozdrawiam i zycze sukcesow w pisaniu przemowienia i gubieniu kg:-)

ByeByeFatty

3 czerwca 2009, 16:45 (List #3)
i sorry, nie wiem jakim cudem umieściłam mój wątek na forum 'moje odchudzanie' . Miałam zamiar umieścić go w 'pogaduchach'.

Yuudoku

3 czerwca 2009, 16:48 (List #4)
mniejszości etniczne, religia.

Yuudoku

3 czerwca 2009, 16:48 (List #5)
tolerancja.

Celebrytka

Miasto: Opole

Listów: 554

3 czerwca 2009, 16:48 (List #6)
ja napisalabym o bulimi i anorekcji i jak sie zdrowo odchudzać

Powodzenia
Postanowienie wakacyjne: Do 19 czerwca schudnąć conajmniej 4 kilo
Pasek wagi
Początkowa sylwetka Obecna sylwetka Mój cel

paaulla14

Miasto: Kiribati

Listów: 48

3 czerwca 2009, 16:49 (List #7)
No zdarza się pomyłka;)
Ja bym napisała o ED, nie ważne ile ważusz! Co to ma do rzeczy:)
Ten temat jest baaardzo na czasie. I dodaj też coś o mężczyznach, żeby nie było, że tylko nastolatki mają anoreksje, bulimie i komplsy...
Życzę duuuuuuuuuużo weny:)))
Postanowienie wakacyjne: Ważyć 50 kg!:P
Pasek wagi

malvax

Miasto: bruxela

Listów: 377

3 czerwca 2009, 16:49 (List #8)
Hmm...nie wiem,mysle o temacie INTERNET W NASZYM ZYCIU,DOMY DZIECKA,MOZE COS O ANTYKONCEPCJI...?
Postanowienie wakacyjne: ...cały Świat należy do Nas... :']
Pasek wagi

Yuudoku

3 czerwca 2009, 16:50 (List #9)
o bulimii i anoreksji dobry temat, ale nie wiem czy będzie interesował osoby które nie patrzą na kcal...np. u mnie w klasie nie ma 'grubszych' osób...

Yuudoku

3 czerwca 2009, 16:50 (List #10)
dzieci rodzą dzieci?