Temat: Kawowy instant "Cykoria"

Uleczka28

Miasto: Dębno

Listów: 19

16 czerwca 2007, 12:21 (List #1)
Firma ALCOR z Kwidzyna wprowadziła na rynek nowy, wysokobłonnikowy napój kawowy instant – „Cykoria”. Napój kawowy „Cykoria” został stworzony z myślą o osobach dbających o zdrowie i dobre samopoczucie. Unikatowa na polskim rynku zawartość inuliny w produkcie, powoduje, że picie „Cykorii” przyspiesza przemianę materii, redukuje cholesterol i nadmiar trójglicerydów, powoduje także lepsze przyswajanie wapnia przez organizm (profilaktyka osteoporozy). Napój kawowy instant „Cykoria” jest polecany zwłaszcza w atakach tzw. „wilczego głodu”, daje nam bowiem poczucie sytości.

MAM PYTANKO CZY JUŻ KTÓRAŚ Z WAS PIŁA TĘ KAWĘ I JAK NA WAS PODZIAŁAŁA?

asiulakula

16 czerwca 2007, 13:27 (List #2)
ja mogę powiedziec tylko tyle, jakakolwiek kawa z mlekiem daje mi uczucie sytości, więc czasem jak jestem glodna to piję kawę, mam niskie cisnienie więc mogę.
A kawę z cykoria (nie wiem czy to ta o ktorej piszesz) kiedyś pilam i bardzo mi nie smakowała

marcepanka

Listów: 108

16 czerwca 2007, 14:48 (List #3)
a gdzie to mozna kupic??
Pasek wagi

Czarna

16 czerwca 2007, 18:55 (List #4)
Niedawno taką kupiłam i jak dla mnie to ona ma okropny smak,pozatym boli mnie od niej brzuch.Wypiłam kilka szklanek ale więcej nie mogę.....

ARONYA

16 czerwca 2007, 19:33 (List #5)
KUPIŁAM JA W KAUFLANDZIE... NIE WIEM CZY DZIAŁAŁA... SAMA BEZ DIETY NIE ODCHUDZI TO NAPEWNO.. A SMAK MA WIELE DO ZYCZENIA... MOZE I ZAWIERA VITAMINY.. ALE JUZ DLA WITAMIN WOLE JESC OWOCE I WARZYWA (SMACZNIEJSZE)... MYSLE JEDNAK ZE SPROBOWAC  NIE ZASZKODZI.

marcepanka

Listów: 108

16 czerwca 2007, 22:02 (List #6)
ahaas...a jakie jest opkowanie?i ile kosztuje?jesli mozna zapytac:PP
Pasek wagi

17 czerwca 2007, 09:29 (List #7)
Nowy napój „Cykoria” jest dostępny, w estetycznym, kolorowym opakowaniu o zawartości 150 gram. Na opakowaniu producent zamieścił tabelkę z obszernym wykazem wartości odżywczych napoju (w tym błonnik, wartość energetyczna, białko, węglowodany i tłuszcz). Średnia cena rynkowa 2,99 PLN.

Trollik

Miasto: Linz

Listów: 2852

17 czerwca 2007, 09:35 (List #8)
skusiłam się na kawę ricore tą z cykorią ponoć łagodną, fuj okropna nie da się jej pić rozczarowna jestem
Postanowienie wakacyjne: zadbana mama
Pasek wagi
Obecna sylwetka Mój cel

zadowolona

17 czerwca 2007, 13:45 (List #9)

fakt smak nie jest extra ale ja pije tę kawę z mlekiem 0,5 % i jednym słodzikiem :) i powiem szczerze że nie jest aż tak źle

aiso87

17 czerwca 2007, 23:39 (List #10)
próbowałam pić cykorie instant przez jakiś czas,zeby poprawic przemianę materii (czego spodziewałam sie po przeczytaniu ulotki),ale niestety nie wyszło: nie działa zachwycajaco, smak (a właściwie posmak) był niedobry i najwieksze dzialanie jakie zauważyłam to "gazopędne"  warto spróbować (cena niska,więc nie traci się dużo)