close

Używamy informacji zapisanych o Twojej aktywności za pomocą tzw. cookies. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

WSZYSTKIE NASTOLATKI!

Wszystkie nastolatki, mające wspólny cel, chętne do wzajemnego wspierania się i konstruktywnego motywowania, łączmy się :)

 

Nowy temat Lista tematów


Temat:

sok z grejpfruta


Madziulaak

Dołączył: 2011-01-19 20:00:54

Miasto: Łomża

Listów: 34

Napisano 5 lat temu

(List #1)

To temat o grejpfrutach, chciałabym wiedzieć o nich duużo, m. in. jie jecie grejpfrutów dziennie, przy jakiej diecie, ile ćwiczycie i jakie efekty?
Ale może ktoś wie też czy sok z grejpfruta ma takie same działanie co sam owoc? I ile tego soku dziennie pić? I jakie dale to efekty?

meguri

Zdjęcie użytkownika

Dołączył: 2011-01-26 15:17:29

Miasto: Warszawa - Kioto

Listów: 50

Napisano 5 lat temu

(List #2)

Ja jem jednego dziennie. Połówkę rano i połówkę wieczorem, znaczy się koło 18, bo później już nic nie jem :) Ale nie mam pojęcia, czy to jest odpowiednia ilość. A i jeśli sok jest wyciskany z owocu, to nie powinno stanowić to najmniejszej różnicy. Nie wiem jak to jest z takim kupnym sokiem, bo wiadomo, że w takim, samego soku jest niewiele ;P

Muusli

Zdjęcie użytkownika

Dołączył: 2011-02-20 22:41:20

Miasto: Goleniów

Listów: 29

Napisano 5 lat temu

(List #3)

Sok z grejpfruta ma naturalne enzymy trawienne czy coś w tym stylu i dlatego na pewno pomaga w odchudzaniu.
Najlepiej z rana wypić sok z 1 grejpfruta i 1 pomarańczy. Oczyści to organizm z toksyn i będziemy się ogólnie lepiej czuli. No i dodatkowa dawka energii zmotywuje do ćwiczeń.
Mogę dodać, że po jakimś czasie grejpfrut poprawia wygląd cery jednak nie zdziwcie się jak przez pierwsze dni pryszczy będzie więcej, bo to efekt uwalniania toksyn.

Pasek wagi

karotka19921992

Zdjęcie użytkownika

Dołączył: 2011-02-27 19:14:06

Miasto: Warszawa

Listów: 7

Napisano 5 lat temu

(List #4)

yhm:) a słyszałam gdzieś a nawet nie wiem czy mi pani nie mówiła od biologi ze jacyś naukowcy mówili że może od przyczynić się do raka ?nie wiem czy to prawda ale tak słyszałam..ze jego częste jedzenie :) ale ja dziś jadłam:P i wczoraj tez:)uwielbiam je:P

pingwinkaa69

Zdjęcie użytkownika

Dołączył: 2011-03-08 22:19:31

Miasto: Przemyśl

Listów: 4

Napisano 5 lat temu

(List #5)

Ja właśnie mam zamiar zakupić grejfruty i wcinać bo muszę zacząć normalnie już jeść a ten owoc wydaje mi się doskonały na kolacje.