close

Używamy informacji zapisanych o Twojej aktywności za pomocą tzw. cookies. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Chce byc zdrowa piekna i szczesliwa (wspierajmy sie i schudnijmy ponad 20kg)

  • Dostępność: Otwarta
  • Utworzona: 5 lat temu
  • Założyciel: vvena
  • Członków: 2067 osób

Jesli masz do schudniecia od 20kg w zwyz zapraszam cie tutaj ja mam do schudniecia 55kg nie bedzie latwo ale razem napewno razniej/ Damy rade:) Grunt to sie nie poddawac! (tu sie motywujemy, pocieszmy, opisujemy problemy i wspieramy na wzajem)

 

Nowy temat Lista tematów


Temat:

Tycie po lekach ?


MysteriousGirl

Zdjęcie użytkownika

Dołączył: 2010-02-08 10:46:47

Miasto: Rzeszówka

Listów: 3

Napisano 5 lat temu

(List #1)

Mialyscie tak dziewczeta, ze przytylyscie b. duzo po lekach? 

 

Pasek wagi

GirlFromTheBar

Zdjęcie użytkownika

Dołączył: 2010-10-14 17:29:56

Miasto:

Listów: 2

Napisano 4 lata temu

(List #2)

Tycie po lekach to jeden wielki MIT! i smiac mi sie chce jak slysze ze ktos tyje od lekow...
niektore leki zwiekszaja apetyt... i dlatego sie tyje w czasie brania lekow, poniewaz jemy.
ja przy braniu tyrozyny nie umialam sie powstrzymac od jedzenia zwlaszcza gdy mialam podniesiona dawke, teraz chce to przezwyciezyc!

Pasek wagi

agaciu

Zdjęcie użytkownika

Dołączył: 2010-02-05 13:36:50

Miasto: Kraków

Listów: 125

Napisano 4 lata temu

(List #3)

jest mozliwe tycie na lekach ale bardziej na zasadzie wahania ilości zatrzymanej wody.
tycie z tłuszczu to po prostu efekt wiekszej dawki kalorii - MŻ i po kłopocie :D

Pasek wagi

Ilianne

Zdjęcie użytkownika

Dołączył: 2010-10-01 20:17:39

Miasto: Warszawa

Listów: 5

Napisano 4 lata temu

(List #4)

Tycie tylko od leków to może nie, ale... leki mogą ten proces bardzo wzmóc, zapoczątkować etc... Mój przykład jest najlepszy. W ciągu roku 27 kg. Właśnie ze względu na leki - spadł mi metabolizm, za to apetyt wzrósł kilkakrotnie... Z resztą, co ja mówię - jaki apetyt, powalający głód! Teraz leki zmieniłam i się stabilizuje.

Pasek wagi

gan00

Zdjęcie użytkownika

Dołączył: 2011-01-06 22:14:31

Miasto: Warka

Listów: 4

Napisano 4 lata temu

(List #5)

dokladnie ja przytylam przez leki 20 kg w krotkim czasie, wilczy apetyt i wolny metabolizm :( takze od lekow sie tyje a tak jezeli chodzi ci o tycie jedzac same leki to widzialam gdzies rozpiske kalorii na tabletke - chyba 9 kcal ale nie pamietam jaki to lek, mysle ze tran moze byc lekko kaloryczny (tez pewnie kolo 15 kcal) :)

Kahleena

Napisano 4 lata temu

(List #6)

ja dzięki lekom UTYŁAM, A ZARAZEM PRZESTAŁAM TYĆ!!! mam niedoczynność tarczycy i tyłam przez hormony... 15 kg w 3 miesiące pomimo, że prawie nic nie jadłam... po wzięciu leków utyłam jeszcze 5 (w dwa tygodnie), ale się to zatrzymało. teraz mam normalny apetyt poza tym diety zaczęły działać... wcześniej nie było o tym mowy...

Nati426

Zdjęcie użytkownika

Dołączył: 2011-02-06 00:23:01

Miasto: Olecko

Listów: 6

Napisano 4 lata temu

(List #7)

Zapraszam do moje grupy :http://vitalia.pl/index.php/mid/89/fid/1034/diety/odchudzanie/group_id/13885/group_page_tab/1/action/group_topic/group_topic_id/25598

Sunstar

Zdjęcie użytkownika

Dołączył: 2011-02-24 11:57:24

Miasto:

Listów: 2

Napisano 4 lata temu

(List #8)

Ja podobnie mialam jak Ty z tym ze u mnie problem hormonalny jest jestem w tej chwili na lekach ktore wcale nie pomagaja a wrecz szkodza no coz hormony...ale staram sie schudnac mimo ze jest bardzo ciezko a diety nie wiele pomagaja, codziennie jezdze rowerem i teraz mam zamiar dokupic jeszcze jeden sprzet do robienia brzuszkow. Po lekach hormonalnych sie tyje o to sie tyje na prawde dobrze! Tragedia :(

Kahleena

Napisano 4 lata temu

(List #9)

hormony są paskudne... ale jest na nie sposób - nie wiem co ci dokładnie dolega, a lekarzem też nie jestem, żebyś mi się zwierzyła... ale wiem, że możesz udać się z tym właśnie do kogoś kompetentnego -np. lekarza i jego wypytać jak to zatrzymać... powinien wysłać cię do dietetyka albo odpowiedniego specjalisty... ja tam akurat miała przypadek 100% logiczny - bo trzeba było zatrzymać tycie gdy przybierałam nie jedząc nic, a jeszcze w jakim tempie!!! i tarczyca jest u mnie rodzinna... a już wszyscy wokół myśleli, że ja w ciąży jestem! Tak to wyglądało... a jak to sprawka tarczycy - z czasem powinno się i u ciebie zatrzymać. Odradzam tylko wszelkie leki antykoncepcyjne , bo mając na farmacji 1. przyjaciółkę, 2. męża - wiem co to jest... i nie udawajmy głupich - nie tylko wywołuje tycie, ale też niszczy żołądek i dziecka się raczej nigdy po czymś takim nie urodzi (tym, które chcą mnie w słusznej sprawie zjechać od razu doradzam treść ulotki... przyjmowanie ich więcej niż 5 lat może wywoływać dożywotnią bezpłodność - a doświadczyłam tego o tyle namacalnie, że moja kuzynka stara się o dziecko już od... lat, a wiadome leki brała 3 lata...)...ale się rozgadałam..

Sunstar

Zdjęcie użytkownika

Dołączył: 2011-02-24 11:57:24

Miasto:

Listów: 2

Napisano 4 lata temu

(List #10)

Ja bralam leki anty ponad 10 lat efekt taki ze utylam i fakt ze nie moge zajsc w ciaze a co gorsza mam rozregulowane hormony a co juz wogole jest najgorsze to to ze mieszkam w Hiszpanii a tu lekarze sa gorsi od weterynarzy oni po prostu na niczym sie nie znaja. Robili mi badania i inne bzdury i niby wszystko ok ale wlosy na brodzie brzuchu i piersiach mi zostaly, ja wiem ze to hormony jak bede kiedys w Polsce to odwiedze naszych polskich lekarzy a moze oni cos mi pomoga a na razie no coz rower,. spacery, diety i czekanie na cud...